Wyszukiwarka połączeń

Komunikacja miejska

Komunikacja międzymiastowa

 ZMIANA ROZKŁADU NA TRASIE KWIDZYN - GDAŃSK - KWIDZYN OD 01.01.2017R.

Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Kwidzynie informuje, że od dnia 01.01.2017 zmienia się rozkład jazdy na trasie Kwidzyn – Gdańsk – Kwidzyn.

Godziny odjazdu z Kwidzyna: 6:00, 9:00, 12:00, 16:00, 18:00.

Godziny odjazdu z Gdańska: 9:00, 12:00, 15:00, 18:30, 20:00.

Kursy z godziny 18:00 i 20:00 będą jeździły tylko w niedziele.

 

 ZMIANA ROZKŁADU NA TRASIE KWIDZYN - GNIEW - KWIDZYN OD 01.01.2017R

Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Kwidzynie informuje, że od dnia 01.01.2017r. zmienia się rozkład jazdy na trasie Kwidzyn – Gniew – Kwidzyn.

Godziny odjazdu z Kwidzyna: 7:40, 11:00, 13:45, 15:40.

Godziny odjazdu z Gniewu: 6:55, 8:15, 11:30, 14:20.

Do Opalenia nie będą zajeżdżały autobusy relacji Kwidzyn – Gniew z godziny 7:40 i 11:00 oraz Gniew – Kwidzyn z godziny: 11:30 i 14:20.

 

Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. informuje o nowym rozkładzie jazdy na trasie Kwidzyn – Gdańsk, Gdańsk – Kwidzyn obowiązującym od dnia 15.02.2016r.

Kwidzyn – Gdańsk

Miejscowość Godziny odjazdu
Kwidzyn D.A 6:00 9:00 12:00 16:00 18:00
Korzeniewo 6:06 9:06 12:06 16:06 18:06
Jeleń 6:14 9:14 12:14 16:14 18:14
Piaseczno 6:18 9:18 12:18 16:18 18:18
Gniew 6:25 9:25 12:25 16:25 18:25
Rudno 6:37 9:37 12:37 16:37 18:37
Gręblin 6:41 9:41 12:41 16:41 18:41
Subkowy 6:43 9:43 12:43 16:43 18:43
Tczew Dworzec 7:00 10:00 13:00 17:00 19:00
Pruszcz Gdański, Chopina 7:25 10:25 13:25 17:25 19:25
Gdańsk, Gościnna 7:34 10:34 13:34 17:34 19:34
Gdańsk Zaroślak 7:37 10:37 13:37 17:37 19:37
Gdańsk Dworzec Główny 7:40 10:40 13:40 17:40 19:40

Gdańsk - Kwidzyn

Miejscowość Godziny odjazdu
Gdańsk, Dworzec PKS 9:30 12:00 15:20 18:10 20:00
Gdańsk Zaroślak 9:35 12:05 15:25 18:15 20:05
Gdańsk, Gościnna 9:38 12:08 15:28 18:18 20:08
Pruszcz Gdański, Chopina 9:47 12:17 15:37 18:27 20:17
Tczew Dworzec 10:10 12:40 16:00 18:50 20:40
Subkowy 10:27 12:57 16:17 19:07 20:57
Gręblin 10:29 12:59 16:19 19:09 20:59
Rudno 10:33 13:03 16:23 19:13 21:03
Gniew 10:45 13:15 16:35 19:25 21:15
Piaseczno 10:52 13:22 16:42 19:32 21:22
Jeleń 10:56 13:26 16:46 19:36 21:26
Korzeniewo 11:04 13:34 16:54 19:44 21:34
Kwidzyn, Dworzec PKS 11:10 13:40 17:00 19:50 21:40

Oznaczenia kursów:

V – kurs przyśpieszony

b– nie kursuje 1.l, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i 25.XII

k– nie kursuje w drugi dzień Świąt wielkanocnych oraz w dniu 26.XII

n – nie kursuje 24, 31.XII oraz w sobotę przed Wielkanocą

Cennik biletów na autobusy relacji Kwidzyn – Gdańsk

Trasa przejazdu Cena biletu jednorazowego Cena biletu miesięcznego
Kwidzyn – Gniew 7,- 180,-
Kwidzyn - Subkowy 12,- 300,-
Kwidzyn - Tczew 14,- 350,-
Kwidzyn – Pruszcz Gdański 18,- 450,-
Kwidzyn – Gdańsk Dworzec 20,- 500,-
Korzeniewo- Gniew 6,- 150,-
Korzeniewo - Subkowy 12,- 300,-
Korzeniewo - Tczew 14,- 350,-
Korzeniewo – Pruszcz Gdański 18,- 450,-
Korzeniewo – Gdańsk Dworzec 20,- 500,-
Gniew - Subkowy 7,- 180,-
Gniew – Tczew 8,- 200,-
Gniew – Pruszcz Gdański 12,- 300,-
Gniew – Gdańsk Dworzec 14,- 350,-
Subkowy – Tczew 5,- 120,-
Subkowy – Pruszcz Gdański 10,- 250,-
Subkowy – Gdańsk Dworzec 12,- 300,-
Tczew – Pruszcz Gdański 6,- 150,-
Tczew – Gdańsk Dworzec 8,- 200,-
Pruszcz Gdański – Gdańsk Dworzec 3,- 75,-

 

Informujemy, iż od dnia 01.02.2016r. linia komunikacji miejskiej nr 4 będzie kursowała codziennie oprócz 25.XII, 01.I, pierwszego dnia Wielkanocy.

                                                           

Informujemy, iż od dnia 01.02.2016r. ulegnie zmianie odjazd autobusów relacji Kwidzyn - Klecewo z godz. 19:45 na 20:00.

   Zmianie ulegnie także trasa przejazdu kursów systemowych relacji Prabuty Sanatorium - Kwidzyn, Lotnicza IP. Od dnia 01.02.2016r. powyższe kursy zostaną przedłużone do przystanku: Kwidzyn Lotnicza Jabil a trasa linii będzie przebiegała przez ul. Toruńską i Południową Chłodnię.

                                                           

 Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. informuję, iż od dnia 01.10.2015 r. kursy miejskie linii nr 10 z godzin: 9.05, 11.05, 15.05 i 18.05 zostają zawieszone.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Licznik odwiedzin

003809844
Dzisiaj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
Wszystkich:
1191
10135
33590
3809844

Twój adres IP: 54.81.178.153
2017-10-20 14:13

Kalendarz

No event in the calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31